FANDOM


 • Beata95

  Mam dla wszystkich miłośników BRACTWA CZARNEGO SZYLETU złą i dobrą wiadomość. Pisałam e-mail do wydawnictwa z pytaniem, kiedy będzie następna część. Odpowiedzieli mi, że nie wydadzą jej już w tym roku, ale co jest tą dobrą wiadomością to wydadzą ją w kwietniu 2014r. Już nie mogę się doczekać :-)

  Czytaj całość >
 • Fantagiro

  Co dalej z wiki?

  lis 5, 2013 przez Fantagiro

  Wiki zamiera, a co za tym idzie - nie widać treści. Cóż, seria jakoś nie cieszy się aż tak wielką popularnością, jak inne serie o tematyce wampirów. Myślałam, aby przenieś wzystko w nowe miejsce, utworzyć forum z portalem?

  Dodatkowo wkurzają mnie już te reklamy:/ Ciut za dużo jest ich obecnie, niż było dawniej.

  Czytaj całość >
 • Cavallo123

  Wesołych świąt!

  mar 28, 2013 przez Cavallo123

  Jako, że zbliża się wielkanoc życzę wszystkim użytkownikom wiki wesołych świąt i składam najserdeczniejsze życzenia :)

  Czytaj całość >
 • Fantagiro

  Ogłoszenie

  gru 15, 2012 przez Fantagiro

  Na wstępie chciałabym życzyć wszystkim czytelnikom wiki Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku, a teraz przejdę do rzeczy... Jak każdy mógł już zauważyć, na wiki pojawił się nowy wygląd :) Otóż mamy koniec roku, a zmiany się przydadzą. Wprowadzam jeszcze drobne poprawki, ale do końca weekendu wszystko zakończę. Wybrałam ciemną, mroczną kolorystykę czarno-granatową z przeźroczystością ;). W tle mamy rzut miasta - Caldwell, oczywiście tak jakby mogłoby wyglądać. Logo także ulegnie zmianie. Po za tym, chciałabym zachęcić osoby, które piszą na wiki jako ip-eki, czyli nieposiadający swojego konta. Szczerze zachęcam wszystkich do rejestracji na wiki, dzięki temu będziecie mieli dostęp do swojego konta i kontroli swoich aktywności. Kol…

  Czytaj całość >
 • Fantagiro

  Ponieważ nikt nie zamieścił tego wpisu w blogu, więc czynię honory, aby nikt nie przeoczył tej informacji. Wpis pojawił się na: paranormalbooks.pl.
  Dobre i złe wiadomości dla fanów twórczości J.R.Ward. Wydawnictwo Videograf II na dzień dzisiejszy jest na etapie negocjacji praw do dalszych części serii BCS. Kiedy seria powróci do nas? Na razie nie wiadomo. Natomiast, Wydawnictwo Murator podkupiło prawa do (już wydanych części) Sagi Bractwo Czarnego Sztyletu i wydaj serię jako kolekcję Super Expressu.  Czy wszystkie powieści J.R.Ward o braciach doczekają się wydania w wersji kieszonkowej? Na dzień dzisiejszy seria kieszonkowa będzie liczyć IX tomów oryginalnych, podzielonych na 29 części .


  Tydzień temu, w czwartek (18 października) ukazała się …
  Czytaj całość >
 • Fantagiro

  Szare zmiany

  wrz 22, 2012 przez Fantagiro

  Od wczoraj wprowadzam nowy wygląd, z czerni przechodzimy na szarości. Liczę, że obecny wygląd przyniesie mały powiew świeżości i przejrzystości :)

  Czytaj całość >
 • Fantagiro

  Nowy wygląd

  lip 15, 2012 przez Fantagiro

  Na wiki wprowadziłam nowy wygląd. Chciałam aby było ciut mroczniej, niż dotychczas. Jak motyw przewodni wybrałam sztylety bractwa.

  Ponieważ obecnie linki są w kolorze czerwieni, to linki stron nie istniejących są w kolorze niebieskim.

  Czytaj całość >
 • Fantagiro

  Mamy 200 artykułów

  lip 7, 2012 przez Fantagiro

  Dzisiaj na wiki mamy już okrągłą liczbę 200 artykułów. Co prawda, duża część wymaga dalszej rozbudowy, ale zawsze wszystko się zaczyna od małego zalążka. Jako 200-setny artykuł pojawił się - Khill.

  Czytaj całość >
 • Fantagiro

  Pojawiła się zapowiedź 11 tomu serii w wersji amerykańskiej, gdzie u nas (jeśli wydawnictwo ponownie nie wprowadzi podziału książek na dwa tomy) pojawi się jako tom 13.
  Książka będzie miała tytuł "Lover At Last" i ma się pojawić na amerykańskim rynku wiosną 2013 roku, dokładnie 26.03.2013.
  Już teraz możemy podziwiać amerykańską okładkę - patrz obok. Widnieje na niej Khill i to jemu będzie poświęcony ten tom.

  Czytaj całość >
 • Beata95

  Bractwo Czarnego Sztyletu

  cze 26, 2012 przez Beata95

  Owa seria jest nie tylko bardzo pomysłowa, ale również nie zanudza przy czytaniu, no prawie ;) osobiście nie czytam tych wątków z reduktorami. Te ich plany strasznie mnie przynudzają tej serii daje wiec 9 na 10 pkt.

  Mam jedno skromne pytanko :) :

  Wiecie może ile autorka zaplanowała książek tej serii?

  Czytaj całość >
 • Fantagiro

  Nowości na wiki BCS

  kwi 3, 2012 przez Fantagiro

  Na wiki przywróciłam możliwość komentowania artykułów, czyli każda osoba odwiedzająca wiki, bez konieczności edycji stron dyskusji danego artykułu, będzie mógła je bezpośrednio skomentować. Po drugie włączyłam "Tablicę wiadomość", ta funkcja jest raczej bardziej przyjazna w prowadzeniu rozmów niż ciągła edycja strony dyskusji. Dodatkowo dodałam przycisk Twittera i drukowania strony oraz licznik online. Pozdro, --- Fantagiro (Dyskusja • Wkład) 10:20, kwi 3, 2012 (UTC)

  Czytaj całość >
 • Fantagiro

  Lover Reborn

  mar 27, 2012 przez Fantagiro

  Dzisiaj na amerykańskie półki trafił 10. tom serii Bractwo Czarnego Sztyletu, pt. "Lover Reborn". Książka poświęcona jest jednemu z braci - Tohrtur'owi.

  Czytaj całość >
 • Fantagiro

  Sidła namiętności

  gru 21, 2011 przez Fantagiro

  Premiera 11. tomu BCS jest zapowiedziana na 31 styczeń 2012.

  Oto krótki opis tomu: Payne – bliźniacza siostra Vishousa – z natury waleczna, staje się samotnikiem, gdy przyjdzie jej podjąć rolę Wybranki. Teraz nie może już angażować się w wojnę i musi pokornie spełniać swoje obowiązki. Przez setki lat uwięziona po Drugiej Stronie, postanawia zerwać z przeznaczeniem i wyruszyć na Tę Stronę. Gdy doznaje paraliżującej kontuzji, poznaje chirurga Manuela Manello, który robi wszystko, by jej pomóc. Zauroczony młodą pacjentką stopniowo wchodzi w jej niebezpieczny, tajemniczy świat.

  Niestety znak sprzed wieków dogania Payne i wpędza jej życie i nową miłość w śmiertelne niebezpieczeństwo.

  Czytaj całość >
 • Fantagiro

  Już w tym miesiącu ujrzymy 10. tom "Księżycowa przysięga".


  Opis: Xhex udaje się uwolnić z niewoli u Lahsera i ciężko ranna trafia do siedziby Bractwa. John opiekuje się nią troskliwie i oboje bardzo się do siebie zbliżają. Zgwałconą przez porywacza dziewczynę prześladują koszmary, ale znajduje wsparcie ukochanego. Czuje jednak, że Johna coś dręczy i postanawia dowiedzieć się czegoś o jego przeszłości. Przy tej okazji przekonuje się, że są sobie przeznaczeni. Oboje postanawiają ostatecznie zniszczyć Lahsera i zmusić go, by zapłacił za swoje czyny.

  Czytaj całość >
 • Fantagiro

  Dziewiąty tom kultowego cyklu powieściowego o tajnym bractwie wampirów.


  John Matthew, który niedawno dowiedział się o swoim wampirzym pochodzeniu i przystąpił do Bractwa, miota się z niepokoju. W czasie akcji w kolonii sympathów zaginęła jego ukochana. Xhex została uwięziona przez Lahsera, który chce zmienić ją w uległą mu reduktorkę. Zrozpaczona dziewczyna jest gotowa popełnić samobójstwo, ale wspomnienia miłych chwil z Johnem trzymają ją przy życiu.

  John chce za wszelką cenę ją uwolnić, jednak powodzenie akcji graniczy z cudem.

  Premiera: 25 sierpień 2011

  Czytaj całość >